Mateusz Smoliński

Mateusz Smoliński

dr inż.

Konsultacje

 • Zalecane umawianie się na konkretną godzinę w trakcie ogłoszonych konsultacji, wystarczy wstawić do kalendarza Zimbry termin spotkania dodając mnie jako uczestnika spotkania. Przed konsultacjami należy sprawdzić czy w zaproponowanym terminie nie zmieniła się godzina spotkania (zmiany dokonam np. w sytuacji konfliktów zgłoszonych terminów spotkania). Umówione spotkania poprzez kalendarz Zimbry z wyprzedzeniem przynajmniej 24 godzin i nie dłuższe niż 20 minut umożliwiają pominięcie kolejki osób oczekujących na przyjęcie w trakcie trwania godzin konsultacji (dot. kolejki osób, które nie umówiły się na spotkanie poprzez kalendarz Zimbry).

  Konsultacje odbywają się w pokoju 280 budynek B9. 

  Uwaga wtorkowe konsultacje 11 grudnia 2018 w godzinach 13:10-13.55

 • Konsultacje cykliczne

  Dzień tygodnia Początek Koniec Semestr
  Wtorek 11:00 12:30 2018/19 L
 • Konsultacje jednorazowe

  Dzień Miesiąc Rok Początek Koniec Semestr
  9 Grudzień 2018 12:00 12:45 2018/19 L
  16 Grudzień 2018 13:30 14:00 2018/19 L
 • Więcej o mnie

 • Dla studentów zainteresowanym podjęciem pracy dyplomowej pod moją opieką i moich dyplomantów udostępniam:

  UWAGA: Przed zapoznaniem z w/w zasadami przygotowania pracy należy uwierzytelnić się w platformie WIKAMP.

  Studentów zainteresowanych rozpoczęciem pracy inżynierskiej zapraszam na godziny konsultacji w celu przedyskutowania tematyki pracy dyplomowej, mogę wówczas zaproponować tematy prac dyplomowych do realizacji przy współpracy z firmami IT/ICT. Można zaproponować preferowany temat pracy dyplomowej, w przypadku braku pomysłu można wybrać jeden z zaproponowanych przez promotora tematów prac. Informuję, że wszystkie prace dyplomowe prowadzę zgodnie z opublikowanymi wyżej zasadami przygotowania prac inżynierskich, dlatego wybór promotora jest jednoczesną zgodą dyplomanta na opisany w zasadach sposób prowadzenia pracy dyplomowej.

  Informacje o prowadzonych przedmiotach w programie studiów inżynierskich:

  Informacje dotyczące projektów SSBD realizowanych w ramach przedmiotu sieciowe systemy baz danych, stos technologiczny, wymagania projektowe, statystyki ocen wraz z opiniami firm IT/ICT oraz studentów uczestniczących w projektach SSBD.

   Informacje o prowadzonych kierunkach studiów podyplomowych:

  Certyfikat E-Nauczyciela nr 18/2016 przyznany przez SEA.

   

 • Publikacje