Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Liczba odpowiedzi: 4
Czy nowo wprowadzone przedmioty, takie jak np. 'Zarządzanie projektami informatycznimi I' zostaną gdzieś kiedyś (i kiedy?) zaopatrzone w choćby skrótowy opis?

Bardzo ciężko jest dokonać trafnego wyboru, oceniając tylko po etykietce.

Wiedzę nt, innych przedmiotów większość studentów czerpie z wiadomości starszych kolegów oraz strony wydziałowej. Miejmy nadzieję, że przeciwnie niż program studiów, opisy są w miare aktualne...
W odpowiedzi na Użytkownik usunięty

Odp: Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Napisane przez: Rafał Grzybowski (admin) ()
Przekazałem Pana sugestie do Dziekanatu
W odpowiedzi na Rafał Grzybowski (admin)

Odp: Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Mam pytanie dotyczace wyboru fakultetow na semestr IX, a dokladnie chodzi mi o specjalnosc Systemy informatyczne w zarzadzaniu i handlu elektronicznym. W tym pliku pdf dolaczonym do kursu jest napisane, ze przedmioty obowiazkowe sa za 25 punktow (zanim dolozono seminarium dyplomowe przedmioty obowiazkowe mialy 22 punkty), a zaraz pod spodem, ze mamy dobrac fakultety za 8-10 punktow. Czy nawet po dolozeniu do przedmiotow obowiazkowych seminarium, mamy nadal dobierac przedmioty za 8-10 punktow, czy jest to pomylka i mamy dobrac fakultety za 5-7 punktow?
W odpowiedzi na Użytkownik usunięty

Odp: Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()

to nie jest pomyłka. pytałem w dziekanacie o tę kwestię w kontekście specjalizacji "sztuczna". Panie poinformowały mnie, że seminarium dyplomowe to dodatkowe punkty to obowiązkowych 30 w semestrze. Na semestrze 10 seminarium dyplomowe już nie jest za 30 ptk a za 27 :(

Pozdrawiam,

Dominik Chrzanowski

W odpowiedzi na Użytkownik usunięty

Odp: Re : Wybory fakultetów - WAZNE - Opisy przedmiotów

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Mam w takiej sytuacji pytanie. Po co dorzucono nam już na IX semestrze seminarium dypolomowe? To dodatkowe dwie godziny tygodniowo, a przy i tak już na poziomie przedmiotów obowiązkowych, natłoczonym programie (a przecież dobieramy sobie co najmniej jeszcze 2 przedmioty) i trzeba dodać, że wcale nie będzie to najłatwiejszy semestr - śmiem twierdzić, że to będzie jeden z trudniejszych. Po co nam dorzucać kolejne godziny zajęć już teraz, czy nie wystarczy jeśli seminarium będzie dopiero na X semestrze?