Adiunkt na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej. Pracownik Instytutu Informatyki Politechniki Łódzkiej Godziny Przyjęć (pok. 352):

Wtorek

godzina: 1200 do 1300

Czwartek

godzina: 1100 do 1200

 

Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt e-mail
 

Szczegóły użytkownika

 • Kraj
  Polska
 • Miasto
  Łódź
 • Wydział
  I1
 • Strona WWW
  http://www.ics.p.lodz.pl/~napieral
 • Zainteresowania
 • Opis rozszerzony

  Piotr Napieralski otrzymał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej w 2000 roku. W 2008 roku uzyskał stopień doktora nauk technicznych w zakresie dyscypliny naukowej Informatyka, specjalność grafika komputerowa na Politechnice Śląskiej , Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. W 2014 roku otrzymał stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie informatyka na Politechnice Łódzkiej.

  Pracuje nieprzerwanie od 2000 roku w Instytucie Informatyki PŁ. Jego zainteresowania naukowe obejmują: Grafikę komputerową, gry komputerowe, wirtualną rzeczywistość, projektowanie interfejsu użytkownika, programowanie grafiki 3D, symulacji i wizualizacji komputerowych, animacji komputerowej, systemów mobilnych, aplikacji mobilnych. Jest autorem lub współautorem ponad 40 prac naukowych.

  Prowadzi zajęcia dla studentów z grafiki komputerowej w języku polskim i angielskim. 

  Jest kierownikiem Zakładu Grafiki Komputerowej i Multimediów. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat brał udział w wielu projektach badawczo-rozwojowych, finansowanych przez UE. Od wielu lat pracuje jako ekspert dla NCBR - posiada status Eksperta Naukowo-Technologicznego oraz Gospodarczo-Biznesowego.

Inne