Obraz dr hab. inż. Piotr Napieralski

Piotr Napieralski

dr hab. inż.

Konsultacje

 • Zdarza się że podczas konsultacji wychodzę z pokoju, zdarza się że razem z interesantem muszę udać się w miejsce oddalone od pokoju 352. Dlatego bardzo proszę o wcześniejszego e-maila. Jeśli termin konsultacji nie odpowiada tobie także możemy umówić się przez e-mail w inny dzień.

   

  It happens that during the consultation I leave the office. Therefore, I am kindly asking for an earlier e-mail. If the date of the consultation does not suit you, we can also make an appointment by e-mail on a different day.

 • Konsultacje cykliczne

  Dzień tygodnia Początek Koniec Semestr Opis
  Środa 10:00 10:45 2018/19 L
  Czwartek 11:15 12:00 2018/19 L
 • Więcej o mnie

 • Piotr Napieralski otrzymał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej w 2000 roku. W 2008 roku uzyskał stopień doktora nauk technicznych w zakresie dyscypliny naukowej Informatyka, specjalność grafika komputerowa na Politechnice Śląskiej , Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki. W 2014 roku otrzymał stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie informatyka na Politechnice Łódzkiej.


  Pracuje nieprzerwanie od 2000 roku w Instytucie Informatyki PŁ. Jego zainteresowania naukowe obejmują: Grafikę komputerową, gry komputerowe, wirtualną rzeczywistość, projektowanie interfejsu użytkownika, programowanie grafiki 3D, symulacji i wizualizacji komputerowych, animacji komputerowej, systemów mobilnych, aplikacji mobilnych. Jest autorem lub współautorem ponad 50 prac naukowych.

  Prowadzi zajęcia dla studentów z grafiki komputerowej w języku polskim i angielskim. 

  W przeciągu ostatnich kilkunastu lat brał udział w wielu projektach badawczo-rozwojowych, finansowanych przez UE. Od wielu lat pracuje jako ekspert dla NCBR - posiada status Eksperta Naukowo-Technologicznego oraz Gospodarczo-Biznesowego.  Jest członkiem ACM, IEEE (Senior Member), PTI, PTC, IGDA

  więcej na:  ORCID iD iconorcid.org/0000-0003-1427-7791