Problem z forum i SSH

Problem z forum i SSH

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Liczba odpowiedzi: 0
Jak ktoś już wcześniej zauważył, po uaktualnieniu serwisu, nie można zalogować się poprzez SSH na serwer, po wpisaniu nazwy użytkownika (która jest akceptowana) proszeni jesteśmy o hasło, po jego wpisaniu czekamy znaczną chwilę(dłużej niż zwykle) na zalogowanie, lecz zamiast znaku zachęty pojawia się komunikat "Access Denied" i pojawia się prośba o ponowne wpisanie hasła. Oczywiście hasło jest jak najbardziej poprawne gdyż można się bez problemu zalogować do portalu.

Druga sprawa, co jest może na chwilę obecną bardziej uciążliwe, to fakt iż po zmianach nie można umieszczać odpowiedzi na forum. Pisze to w nowym temacie, gdyż nie mogłem umieścić stosownej odpowiedzi w już istniejących. Po kliknięciu na "Odpowiedz" pojawia mi się komunikat: "Aby to zrobić, musisz być zalogowany w kursie", po chwili, następuje przekierowanie na inną stronę z następującym komunikatem: "Musisz zapisać się przynajmniej na jeden kurs, aby korzystać z aktywności tego serwisu.".
Oba komunikaty są zastanawiające, bo jestem zalogowany, a do tego zapisany na kilka kursów.

Niestety, po zmianach na portalu, ten chodzi gorzej niż do tej pory (warto przy tym nadmienić, że czasem portal ładuje się bardzo wolno, a do tego od czasu do czasu pojawia się przy tym komunikat o błędzie bazy danych).

P.S. Do forum dotyczącego sieci bezprzewodowej, nie mam uprawnień by wejść (pomimo, że jestem zalogowany), no i nie tylko ja nie tego nie mogę zrobić.

P.S.2 Przy logowaniu poprzez SSH zmienił się "fingerprint", o czym nie było żadnej inforamacji