Aktualności

Otwarcie nowej Sekcji Sztucznej Inteligencji - Koła Informatycznego Niepokoju

Otwarcie nowej Sekcji Sztucznej Inteligencji - Koła Informatycznego Niepokoju

Napisane przez: mgr Joanna Olczyk ( )
Liczba odpowiedzi: 0

Koło Naukowe KINo

Nowa Sekcja Sztucznej Inteligencji


Prezentacja możliwości oferowanych przez KINo

07.03.2017r (wtorek)
sala 0.4 budynku B15
godz. 12:00-14:00


Drogi Studencie!

Interesują Cię praktyczne zastosowania poznawanych technologii? Pragniesz być częścią dużego projektu (lub całkiem małego), który może przynieść Ci zainteresowanie ze strony pracodawców? Chcesz brać udział w życiu studenckim i rozwijać swoje umiejętności, wygrywać w zawodach i dobrze się bawić?

Posłuchaj co ma Ci do zaoferowania Koło Informatycznego Niepokoju “KINo”. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie czy jesteś grafikiem, projektujesz gry komputerowe, implementujesz algorytm Edmondsa w trzech linijkach, chciałbyś zajmować się sztuczną inteligencją, czy po prostu poznać ciekawych ludzi.

Z okazji otwarcia nowej Sekcji Sztucznej Inteligencji, nasze Koło zaprasza wszystkich studentów Wydziału FTIMS na prezentację możliwości oferowanych przez KINo, która odbędzie się dnia 07.03.2017r (wtorek) w sali 0.4 budynku B15 w godzinach 12:00-14:00.

Podczas tego spotkania dowiesz się czym jest neurorobotyka, jakie problemy rozwiązują konstruktorzy inteligentnych robotów, jak kontrolować komputer wzrokiem i wiele innych interesujących rzeczy! Przyjdź, prosimy - na pewno nie będziesz żałował!

 

(Edytowany przez Wiktor Wandachowicz (admin) - pierwotnie wysłano środa, 1 marca 2017, 14:15 )

(Edytowany przez Wiktor Wandachowicz (admin) - pierwotnie wysłano czwartek, 2 marca 2017, 12:09 )