Co z osobami które "przespały" termin wpisów na specjalizacje ?

Co z osobami które "przespały" termin wpisów na specjalizacje ?

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Liczba odpowiedzi: 3

Witam

Niedawno dowiedziałem się o konieczności wpisów na specjalizację i fakultety. Niestety dziś możliwość ta już nie istnieje. Z tego co zauważyłem czas, w którym zapisy takie były możliwe był bardzo krótki .

Podejrzewam, że osób które nie zdążyły się wpisać jest więcej. Co w takim przypadku mamy zrobić ?

Pozdrawiam .

W odpowiedzi na Użytkownik usunięty

Odp: Co z osobami które "przespały" termin wpisów na specjalizacje ?

Napisane przez: Rafał Grzybowski (admin) ()
4 dni zdecydowanie wystarczają, aby odpowiedzieć na dwa pytania.
Osoby które nie zapisały się, bedą zapewne przydzielone "odgórnie" (swoich spraw należy pilnować), ale decyzję podejmuje ostatecznie z-ca Dyrektora ds. dydaktycznych.
W odpowiedzi na Rafał Grzybowski (admin)

Odp: Co z osobami które "przespały" termin wpisów na specjalizacje ?

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Moze i przespaly, ale mam to nieco spoznione pytanie - czy w quizie pojawily sie finalnie przedmioty specjalnosci sieci? Kiedy ja go pierwszy raz wypelnialam jeszcze nie bylo, widze po postach ze i 3.06 tez sie nie pojawily, a teraz jest juz nieco pozno!!! :[

ps. moim osobistym zdaniem zle to zostalo przeprowadzone, co oczywiscie nie jest zarzutem pod adresem prowadzacego portal dr. Grzybowskiego. Chodzi mi o caly mechanizm - brak wlasciwej informacji we wlasciwym czasie oraz caly ten pospiech...

ps2. ciekawosc z mojej strony: Panie Doktorze ile osob wypelnilo test? jesli mozna wiedziec.
W odpowiedzi na Użytkownik usunięty

Odp: Co z osobami które "przespały" termin wpisów na specjalizacje ?

Napisane przez: Użytkownik usunięty ()
Quiz wypelnialem przed polnoca w dniu, do ktorego mozna bylo go wypelniac i w przypadku wyboru specjalizacji sieci przedmiotow wybrac nie mozna bylo. :/ W ogole i tak zapisalem sie na specjalizacje (sieci - bez wyboru przedmiotow, oczywiscie) tylko dlatego, ze o owym sposobie zapisu dowiedzialem sie przez przypadek, od znajomego.